Akcesoria

Dostępne akcesoria dla naszych produktów...

Wszystkie nasze produkty są w standardowych konfiguracjach, jednak wychodząc na przeciw rosnącym wymaganiom i potrzebom Naszych klientów prezentujemy Państwu zestawienie akcesoriów jakie są dostępne w dodatkowej konfiguracji przy Naszych produktach.

Ogrzewanie postojowe

Webasto

Nr.kat: Air Top 2000 STC

Zgodność z serią kabin: Truck, Small, XL, L


Proste i ekonomiczne rozwiązanie. Kompaktowy powietrzny agregat grzewczy Air Top 2000 STC charakteryzuje się imponującymi osiągami dzięki swojej wszechstronności i niskiemu zużyciu paliwa. Jest to powietrzny agregat grzewczy który zapewni Wam ciepło zarówno podczas jazdy jak i postoju na parkingu w zimowe wieczory.
Moc grzewcza: 2 kW

Szyberdach – Hollandia H100

Webasto

Nr.kat: H100

Zgodność z serią kabin: Truck, Small, XL, L


Okno dachowe Hollandia 100. Hollandia 100 oferuje komfort jazdy z przeszklonym dachem za przystępną cenę. To klasyczne uchylne okno dachowe przekonuje swą nowoczesną stylistyką i techniczną finezją: panel szklany można całkowicie zdemontować. Co więcej, Hollandia 100 można zamontować praktycznie w każdym pojeździe.
Maksymalna regulowana wysokość: 85 mm

Nadstawka Kabiny TRUCK

AS-DESIGN

Nr.kat: AKST-NAD

Zgodność z serią kabin:Truck


Produkt przeznaczony do kabin serii ASD TRUCK Line, występuje w 3 wysokościach 10 cm, 20 cm, 30 cm. Nadstawka stosowana jest przy niestandardowych zabudowach.
Maksymalna wysokość: +30 cm.

Nadstawka Kabiny Home

AS-DESIGN

Nr.kat: KSHN-10

Zgodność z serią kabin:Small, XL, L


Produkt przeznaczony do kabin serii ASD Home Line, występuje w jednej wysokości 10 cm. Nadstawka stosowana jest przy niestandardowych zabudowach.
Maksymalna wysokość: +10 cm.

Rura z halogenami

LAMEBAX

Nr.kat: AKS-RH

Zgodność z serią kabin: Truck, Small, XL, L


Wyprofilowana rura z stali nierdzewnej wraz z 4 halogenami, do wyboru są dwa rodzaje halogenów chromowe i wersja black. Możliwość zmiany żarówek na LED. Zasilanie zarówno 12V jak i 24V.
Maksymalna ilość halogenów: 4szt.

Lampka wewnętrzna LED – Obrotowa

CONRAD

Nr.kat: 856102

Zgodność z serią kabin: Truck, Small, XL, L


Lampka LED obrotowa, stosowana w kabinach jako doposażenie. Ledy o ciepłej barwie światła umieszczone w eleganckiej obudowie, możliwość zmiany konta światła w poziomie.
Zasilanie: 12V